PROJELER

GÖKHAN HAİR CENTER (350M2 BÖLÜMDEN OLUŞMAKTADIR) PROJE TASARIM UYGULAMA AŞAMALARI İLE BİRİLKTE YAPILMIŞTIR .

DT.UĞUR ORTAKAN DİŞ KLİNİĞİ (90M2 BÖLÜMDEN OLUŞMAKTADIR) PROJE TASARIM UYGULAMA AŞAMALARI İLE BİRİLKTE YAPILMIŞTIR .

DENTA ADRESS AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HEKİMLİĞİ (400M2 3 KATLI BÖLÜMDEN OLUŞMAKTADIR) PROJE TASARIM UYGULAMA AŞAMALARI İLE BİRİLKTE YAPILMIŞTIR .

LİFE DENTAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HEKİMLİĞİ (500M2 3 KATLI BÖLÜMDEN OLUŞMAKTADIR) PROJE TASARIM UYGULAMA AŞAMALARI İLE BİRİLKTE YAPILMIŞTIR .

STUDİO DENTAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HEKİMLİĞİ (500M2 4 KATLI BÖLÜMDEN OLUŞMAKTADIR) PROJE TASARIM UYGULAMA AŞAMALARI İLE BİRİLKTE YAPILMIŞTIR .

DENTA NORA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HEKİMLİĞİ (750 M2 3 KATLI BÖLÜMDEN OLUŞMAKTADIR) PROJE TASARIM UYGULAMA AŞAMALARI İLE BİRİLKTE YAPILMIŞTIR.

KAŞKALOĞLU GASTRONOMİ MÜZESİ (MALATYA-ARAPGİR) RESTARASYON İŞLEMLERİ (1000 M2 KAPALI ALAN) 2018 YILINDA TAMAMLANMIŞ OLUP TÜRKİYE 4. GASTRONOMİ MÜZESİNİ İÇ MİMARİ ALANDA TAMAMLAMIŞ OLUP BÖLGE HALKINA VE TURİZİME KATKI SAĞLAMAYA DEVAM ETMEKTE OLAN BİR MÜZE ÇALIŞMAMIZDIR PROJEMİZE MY MİMARLIK İLE ORTAK ÇALIŞMAMIZLA İLKLERİ BAŞARMIŞ OLMAK BİZİM İÇİN BİR GURUR KAYNAĞIDIR.

NUH BOYRAZ MALİ MÜŞAVİRLİK BÜROSU (300 M2 )  2 FARKLI BÜRO OLMAK ÜZERE PROJE,TASARIM VE UYGULAMA AŞAMALARI İÇ MİMARIMIZ VE UYGULAMA EKİBİMİZ TARAFINDAN YAPILMIŞ VE AKTİF OLARAK MALATYA MUHASEBECİLER ODASI BAŞKANI OLAN NUH BEY’İN VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARININ KULLANIMINA SUNULMUŞTUR.

SELEN İNŞAAT ÖRNEK DAİRE (140 M2)

SERDAR GÜNATA BEYFENDİYE AİT OLAN MALATYA BOSTANBAŞI MEVKİNDEKİ VİLLA PROJESİNİ REVİZYONA SOKARAK DIŞ MEKAN VE PEYZAJ DÜZENLEMESİNİ 2018 YILININ ORTALARINDA TESLİM ETMİŞ BULUNMAKTAYIZ.

ARAPGİR YÖRESEL MARKET TOPLAM ALAN 400 M2 BİR ALANDA TAMAMLANMIŞ OLUP 2017 YILININ İLK ÇEYREĞİNDE TESLİM EDİLMİŞTİR.HALİ HAZIRDA MALATYADA AKTİF DEVAM EDEN BİR İŞLETMEDİR ARAPGİR BELEDİYE BAŞKANI SN.HALUK CÖMERTOĞLU İLE YAPTIĞIMIZ İSTİŞARELERİMİZ SONUNDA PROJE,TASARIM,UYGULAMASI TAMAMEN İÇ MİMAR OSMAN ERGÜL TARAFINDAN İMZA ATILARAK BİTMİŞTİR.

TANER BEY DOĞAN YOL VİLLA PROJESİ

İSMAİL BEY DOĞANYOL VİLLA PROJESİ